Fasado plokštės

Savo veiklą sėkmingai užsienio šalyse vykdanti įmonė „3A Compositers GmhH“ nuo 2003 m. ją aktyviai vystyti pradėjo ir Lietuvoje. Pasitelkiant laiko patikrintas metodikas, derinant jas su naujausiomis technologinėmis galimybėmis, ilgainiui bendrovė pelnė klientų pasitikėjimą. Fasado plokštės, kurias siūlome, yra patikimas, daugelio įmonių pripažintas sprendimas, vertinantiems kokybę, ilgaamžiškumą bei profesionalumą. Mūsų įmonė pagrindinę savo veiklą vykdo dirbdama su daugiasluoksnėmis (kompozicinėmis) vokiškomis, profesionaliomis aliuminėmis ALUCOBOND® ir ALUCORE® fasadinėmis plokštėmis. Tai laiko išbandytas ir patvirtintas gaminys, pasižymintis tik aukščiausiais kokybės standartais. Šias plokštes sudaro du aliuminio lakštai (iš išorės), padengti apsauginėmis medžiagomis, ir vidaus užpildo sluoksnis.

Aliuminio fasadų plokštės ALUCOBOND® ir ALUCORE® padengtos apsaugine poliesterio ar poliamido danga. Tai apsaugo jas nuo subraižymo, mikrobiologiško neigiamo poveikio, susitepimo. Nors šios dvi fasadinės plokštės turi panašų gamybos būdą, tačiau jas skiria esminis skirtumas:

  • ALUCOBOND® plokščių užpildas yra plastikinis, mineralinis.
  • ALUCORE® pasižymi itin tvirtu koriniu pagrindu.

Mūsų įmonėje dirbantys specialistai, atsižvelgę į kliento poreikius, estetinį suvokimą, architektūrines galimybes bei aptarus finansinius klausimus, padeda parinkti geriausiai tinkantį fasadinių plokščių variantą. Kadangi užpildas gali būti įvairaus storio, todėl aliuminio plokštes galima supjaustyti norimo dydžio plokštėmis.

Lauko fasadas ir vidaus apdaila

ALUCOBOND® ir ALUCORE® fasadinės plokštės dėl savo sandaros yra tinkamos naudoti tiek lauko, tiek vidaus sąlygomis. Aliuminio plokščių privalumai:

  • Estetiška išvaizda;
  • Ilgaamžiškumas;
  • Atsparumas nepalankioms oro sąlygoms, neigiamam saulės poveikiui, pramoninei taršai;
  • Jos gali būti naudojamos tiek vėdinamųjų, tiek nevėdinamųjų fasadų įrengimui;
  • Pasitelkiamos individualių gyvenamųjų ar komercinės paskirties statinių statyboje. Galimas standartinių arba individualių statinių projektų įgyvendinimas.

Sunkios fasado plokštės bei konstrukcijos tokios kaip: keraminės ar natūralaus akmens plokštės reikalauja didesnių tvirtinimo investicijų. Tuo tarpu, labai panašia kaina pasižyminčias aliuminio plokštes namo fasadui atlaikyti daug lengviau, dėl to nereikia masyvaus karkaso. Svarbu ir tai, kad kokybiškos, tinkamai parinktos fasadinės konstrukcijos ilgainiui nepažaliuoja.

Spalvų paletės

Kiek anksčiau dėl tokių savybių aliuminio plokštes buvo įprasta pasitelkti tik išoriniam namo apipavidalinimui, tačiau naujausių dizaino sprendimų pagalba šiandien jos sėkmingai pritaikomos kuriant vidaus interjero dizainą. Tam daug įtakos turi tai, kad šios plokštės fasadui pasižymi aukšta kokybe, paviršių lygumu, plačiomis pjovimo/lankstymo galimybėmis, gausia spalvų palete. Plati spalvų įvairovė suteikia galimybę sukurti originalų, norimo stiliaus dizainą, atspindintį savininko būdą, meno suvokimą bei architektūrinį skonį.

PLOTIS (MM)10001250150015751750
ILGIS (MM)2000-68002000-68002000-68002000-68002000-6800
Vientisos spalvosYraYraYraYra
Metalinės spalvosYraYraYraYra
Pereinančios ir blizgančios spalvosYraYraYraYra
Natūralios spalvosYra
Spalvų lentelė Nr.1

Visus spalvų pavyzdžius galite rasti ALUCOBOND spalvų kataloguose.

Individualūs architektūriniai sprendimai

Naujos fasadinių plokščių savybės suteikia galimybę įgyvendinti inovatyvius architektūrinius sprendimus, sukurti naujas, originalias formas, ar pagal šiuolaikiškiausias madų tendencijas pritaikyti jau primirštus klasikinius vidaus ir išorės interjero variantus.

Architektūrinius sprendimus įgyvendinti padeda speciali įranga, pritaikyta darbui su aliuminio plokštėmis. Jos pagalba plokštes galima pjauti, lankstyti, frezuoti, valcuoti ar kasetuoti. Tokiu būdu gali būti sukuriami dar neregėti inžinierių statybų projektai. Taigi fasadinių plokščių panaudojimas tampa nepakeičiamu sprendimu derinant estetinius bei kokybinius aspektus.

Planuojate sukurti įprastą ar sudėtingą statybų projektą? Svarstote, kaip galėtumėte įgyvendinti originalius, šiuolaikiškus interjero sprendimus? Aliuminės fasado plokštės – tai estetiškas, originalus, ilgaamžis architektūrinis elementas, padėsiantis įgyvendinti Jūsų sugalvotas idėjas!

Trūksta informacijos apie pačią fasado specifiką?

Mūsų produktai ir paslaugos

Alucobond® Plus

Alucobond® A2

Alucore®

Konsultavimas

Projektavimas

Scroll to Top