Aliuminio plokštės

Aliuminis – vienas iš labiausiai Žemėje paplitusių elementų: trečiasis po deguonies ir silicio, pirmasis iš metalų. Tai šviesus, šviesą gerai atspindintis metalas, taip pat puikus šilumos bei elektros laidininkas. Jis pasižymi išskirtiniu lengvumu, plastiškumu, dėl ko yra lengvai apdirbamas, puikiai tinkamas plokščių gamybai. Plokštės iš aliuminio labai populiarios ne tik siekiant sukurti išskirtinę pastatų išorės ar vidaus architektūrą. Jos plačiai naudojamos lėktuvų, mašinų, laivų gamyboje arba gaminant reklamos stendus bei rezervuarus.

Techninės aliuminio plokščių savybės

Aliuminio plokštės susideda iš dviejų lakštų ir plastikinio arba mineralinio užpildo, įsiterpusio tarp jų. Tokia kompozicija leidžia pasiekti aukšto lygio standumą, atsparumą lenkimui, taip pat suteikia kokybiško padengimo galimybes. Dėl šių savybių plokštėms gali būti suteikiama net 15-20 metų ilgaamžiškumo garantija. Plokščių gamybai naudojamos medžiagos yra draugiškos aplinkai, nes jas galima perdirbti pakartotinai.

Privalumai

  • Lengvos. Kompozicinės plokštės korėtu pagrindu yra nepaprastai lengvos, tačiau kartu kietos, stangrios ir atsparios lenkimui.
  • Elastingos. Itin aukštos kokybės korėtas užpildas, įsiterpęs tarp dviejų lakštų, suteikia išskirtinio elastingumo, išplečia panaudojimo galimybes įvairiose verslo sferose.
  • Atsparios. Aliuminio plokštėms pritaikius pažangias lakavimo sistemas, jos įgauna ilgaamžį atsparumą nepalankioms oro sąlygoms, pramoniniams teršalams, įvairioms rūgštims, šarmams, taip pat smūgiams, lūžiams, kintančiam slėgiui. Šios išorės apdailos detalės yra nepralaidžios vandeniui, nedegios, puikiai sugeria vibraciją, tad papildoma garso izoliacija patalpose nėra reikalinga.
  • Įvairiai apdorojamos. Tvirtas, lygus plokščių paviršius gali būti gręžiamas, įspaudžiamas, iškertamas. Jis tvirtai susiklijuoja su kitais elementais, naudojant specialius klijus ar elastingą poliuretaną.

Daugiasluoksnio plokščių užpildo storiai gali būti įvairūs, todėl projektuojant ar montuojant jos lengvai pjaustomos reikiamais dydžiais naudojant paprastus įrankius. Vidinis kompozicinės aliuminio plokščių sluoksnis itin tamprus, tad atliekant montavimo ir tvirtinimo darbus išlaikomas vaizdo vientisumas, nenaudojamos siūlės. Siekiant išlankstyt ar suformuoti sudėtingiausius gaminius, įvairius tūrinius segmentus – profesionali įranga nebūtina. Ši moderni, mažo svorio išorės apdaila nepakraus fasado masyvo, o didelių išmatavimų lakštai pagreitins montavimo darbus.

ALUCORE – galimi matmenys

STORIS: 6 mm, 10 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm

PLOTIS: 1250 mm, 1500 mm

ILGIS: 2000 – 9000 mm

Galimi nuokrypiai:

Storis: ± 0,2 mm

Plotis: – 0 / + 4 mm

Ilgiai: 1000 – 4000 mm; – 0 / + 6 mm

Ilgiai: 4001– 6800 mm; – 0 / + 10 mm

Kaip eksploatuoti?

Kad aliuminio plokštės tarnautų ilgiau, patariama jas sandėliuoti sausoje, tamsoje, vėsioje ir gerai vėdinamoje patalpoje. Sandėliavimo temperatūra neturėtų būti aukštesnė nei 70°C. Pernešant ar kitaip transportuojant šiuos metalo gaminius, pasirūpinkite, jog jie sudėti lygiai, tvarkingai ir pakankamai stabiliai. Taip išvengsite papildomo plokščių judėjimo, nusislinkimo, kurie gali turėti įtakos paviršiaus įdaužų ar įbrėžimų atsiradimui.

Plokštes iš aliuminio valyti reikėtų bent kartą per metus. Siekiant užtikrinti, jog jų išorė išliktų lygi ir gaminio eksploatacija truktų numatytą laikotarpį, rekomenduojama nuo jo paviršiaus nuvalyti susikaupusius teršalus ir kitas kenksmingas medžiagas. Šiam tikslui geriausiai tinka lankstus valymo įrankis su neutralia valymo medžiaga, kuri nebūtų kenksminga dangai.

Trūksta informacijos apie pačią fasado specifiką?

Mūsų produktai ir paslaugos

Alucobond® Plus

Alucobond® A2

Alucore®

Konsultavimas

Projektavimas

Scroll to Top