ALUCOBOND® ir ALUCORE®
išskirtinės fasadų plokštės

Ventiliuojamų fasadų projektavimas ir įrengimas

ALUCOBOND® ALUCORE®
akivaizdūs privalumai

Produktai

Aliuminis – vienas iš labiausiai Žemėje paplitusių elementų: trečiasis po deguonies ir silicio, pirmasis iš metalų. Tai šviesus, šviesą gerai atspindintis metalas, taip pat puikus šilumos bei elektros laidininkas. Jis pasižymi išskirtiniu lengvumu, plastiškumu, dėl ko yra lengvai apdirbamas, puikiai tinkamas plokščių gamybai. Plokštės iš aliuminio labai populiarios ne tik siekiant sukurti išskirtinę pastatų išorės ar vidaus architektūrą. Jos plačiai naudojamos lėktuvų, mašinų, laivų gamyboje arba gaminant reklamos stendus bei rezervuarus.

ALUCOBOND® – kompozicinė plokštė, susidedanti iš dviejų aliuminio lakštų (PERALUMAN-100, ENAW-5005 (AlMg1), H42, EN485-2) bei plastikinio ar mineralinio užpildo tarp jų. ALUCOBOND© plokštėms pritaikomos aukščiausios lakavimo sistemos, pasižyminčios optimaliu atsparumu klimatiniams poveikiams ir pramoninei taršai. Visi dažyti paviršiai ALUCOBOND plokščių padengti apsaugine plėvele. Savo veiklą sėkmingai užsienio šalyse vykdanti įmonė „3A Compositers GmhH“ nuo 2003 m. ją aktyviai vystyti pradėjo ir Lietuvoje. Pasitelkiant laiko patikrintas metodikas, derinant jas su naujausiomis technologinėmis galimybėmis, ilgainiui bendrovė pelnė klientų pasitikėjimą. Fasado plokštės, kurias siūlome, yra patikimas, daugelio įmonių pripažintas sprendimas, vertinantiems kokybę, ilgaamžiškumą bei profesionalumą. Mūsų įmonė pagrindinę savo veiklą vykdo dirbdama su daugiasluoksnėmis (kompozicinėmis) vokiškomis, profesionaliomis aliuminėmis ALUCOBOND® ir ALUCORE® fasadinėmis plokštėmis. Tai laiko išbandytas ir patvirtintas gaminys, pasižymintis tik aukščiausiais kokybės standartais. Šias plokštes sudaro du aliuminio lakštai (iš išorės), padengti apsauginėmis medžiagomis, ir vidaus užpildo sluoksnis.

ALUCOBOND® PLUS

ALUCOBOND® PLUS yra aliuminio kompozito plokštė, susidedanti iš dviejų aliuminio lakštų ir mineralais užpildytos polimerinės šerdies. Puikios šios medžiagos savybės suteikia įkvėpimo ir siūlo architektūrai visiškai naujus sprendimus – nesvarbu, ar jūsų projektas yra privatus namas, viešasis pastatas, įmonės būstinė ir biurai, prekybos ar pramonės kompleksas – ar jūsų organizacija nori sukurti naują įvaizdį formuojantį, skirtą degalinėms, automobilių salonams, bankams ar prekybos centrams. ALUCOBOND® netgi siūlo daugybę pritaikymo galimybių transporto ir pramonės sektoriuje.

ALUCOBOND® A2

ALUCOBOND® A2 yra nedegios aliuminio kompozito plokštės, naudojamos architektūroje, atitinkančios standartus visame pasaulyje. Dėl savo mineralais užpildytos šerdies ALUCOBOND® A2 atitinka griežtus priešgaisrinių taisyklių reikalavimus ir padidina pastatų koncepcijos ir projektavimo galimybes. ALUCOBOND® A2, kaip ir visi ALUCOBOND® šeimos produktai, leidžia lengvai apdoroti, yra atsparus smūgiams, lūžiams ir oro sąlygoms bei, svarbiausia yra nedegūs.

ALUCORE®

ALUCORE® – tai aliuminio kompozicinė plokštė korėtu pagrindu, kuri yra nepaprastai lengva, tvirta ir atspari lenkimui. Palyginus ją su tradicinėmis korėtomis kompozicinėmis plokštėmis, kurios pasižymi trapiomis – kietomis surišimo sistemomis, ALUCORE® yra kieta ir stangri. Šios savybės suteikia ALUCORE aukštą elastingumo laipsnį. ALUCORE® yra gaminamas iš anksto nulakuotų aliuminio lakštų ir korėto aliuminio užpildo. Gamybos procese gaunamas produktas – tai aukščiausios kokybės korėta kompozicinė plokštė, kuri gali būti gaminama dideliais kiekiais per trumpą laiką bei puikiai atitinka vertės bei kokybės santykį.

Paslaugos

Konsultavimas

Turint būsimojo pastato viziją, mes parinksime ir pasiūlysime pačius efektyviausius sprendimus, kurie užtikrins, kad pastato fasadas tenkintų griežtus techninius ir kokybės reikalavimus bei atitiktų architektų sumanymus dėl išvaizdos ir estetikos.

Sukaupta darbo patirtis leidžia siekti užsibrėžto tikslo bei gerai organizuota darbų eiga užtikrina aukštos kokybės rezultatą.

Mūsų tikslas – rasti unikaliausius sprendimus Jūsų architektūriniams darbams!

Projektavimas

Mes ne tik suprojektuojame kokybišką ir ilgaamžį fasadą, bet ir padedame klientams išsirinkti tinkamiausias apdailos medžiagas, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir pageidavimus. Esame pasiruošę konsultuoti klientus ir atsakyti į visus jūsų klausimus.

✓ Padedame pasirinkti tinkamiausias apdailos medžiagas pagal fasado paskirtį, 
klimato sąlygas ir kliento pageidavimus
✓ Suprojektuojame fasadus, kurie atitiks visus esamus teisės aktus ir reikalavimus
✓ Paskaičiuojame fasadų kainas ir pateikiame aiškią darbų sąmatą
✓ Suteikiame garantijas už atliktus darbus

Išsamią ir pilną informaciją apie tvirtinimo sistemas, mazgus rasite užsiregistravę.

Apie mus

Šiuo metu priklausanti Šveicarijos grupei Swiss Schweiter Technologies, kompanija 3A Compositers GmhH (anksčiau žinoma kaip ‘Alusuisse Composites’, o nuo 2001 metų vadinama ‘Alcan Composites’) jau 12 metų sėkmingai vykdo savo veiklą Lietuvoje. Prie 3A Composites gaminamų gaminių galima priskirti šiuos prekinius ženklus:AIREX®, ALUCOBOND®, ALUCORE®, FOME-COR®, FOREX®, KAPA®, DIBOND® ir SINTRA®. Tai viena iš didžiausių ir sparčiausiai besiplečiančių įmonių Europoje, kuri jau virš 40 metų gamina daugiasluoksnes (kompozicines) aliuminio plokštes ALUCOBOND® .

Nors šios aliuminio plokštės ypač populiarios išorės fasaduose, dėl puikios paviršiaus kokybės, ypatingo lygumo ir didelio plokščių spalvų pasirinkimo tinka, kai kuriamas įdomus vidinių erdvių dizainas ir savita apdaila. ALUCOBOND® ir ALUCORE® plokštės suteikia originalumo ne tik interjero apdailai bet ir kuria idealią atmosferą Jūsų darbui ar poilsiui.

Scroll to Top