Apie mus

Šiuo metu priklausanti Šveicarijos grupei Swiss Schweiter Technologies, kompanija 3A Compositers GmhH (anksčiau žinoma kaip ‘Alusuisse Composites’, o nuo 2001 metų vadinama ‘Alcan Composites’) jau 12 metų sėkmingai vykdo savo veiklą Lietuvoje. Prie 3A Composites gaminamų gaminių galima priskirti šiuos prekinius ženklus:AIREX®, ALUCOBOND®, ALUCORE®, FOME-COR®, FOREX®, KAPA®, DIBOND® ir SINTRA®.  Tai viena iš didžiausių ir sparčiausiai besiplečiančių įmonių Europoje, kuri jau virš 40 metų gamina daugiasluoksnes (kompozicines) aliuminio plokštes ALUCOBOND® .

Nors šios aliuminio plokštės ypač populiarios išorės fasaduose, dėl puikios paviršiaus kokybės, ypatingo lygumo ir didelio plokščių spalvų pasirinkimo tinka, kai kuriamas įdomus vidinių erdvių dizainas ir savita apdaila. ALUCOBOND® ir ALUCORE® plokštės suteikia originalumo ne tik interjero apdailai bet ir kuria idealią atmosferą Jūsų darbui ar poilsiui.

ALUCOBOND® ir ALUCORE® – išskirtinės kokybės ir ypatingos sandaros medžiagos, kurių panaudojimo galimybės neribotos. Jos akcentuoja šiandieninius poreikius, dizainą, inovaciją bei leidžia išgauti pačias įvairiausias architektūrines formas. Tai yra patikrintos aukštos kokybės aliuminio plokštės atitinkančios griežtus standartus.

FORMS & ELEMENTS – skaitmeninis žurnalas

Living spaces

Naujausias numeris: Living Spaces

Formos bei elementai per architektūrą gali pasireikšti daugybe įvairių būdų. Jie ir yra skaitmeninio žurnalo “Forms & Elements” tema. Ar tai būtų aštrūs kampai ar glotnūs kontūrai, išsikišimai ar įdubimai, galimybių įvairovė sukuria architektūros patrauklumą. Kartą pastatytas statinys palieka savo pėdsaką architektūriniame peizaže ilgą laiką. Individualiai suplanuotas ir įgyvendintas jis žavi kontrastingumu ir harmoninga integracija į aplinką tuo pačiu metu. Jis tarnauja kaip įkvėpimas, tačiau taip pat seka savo paties įkvėpimo šaltinius: gamtą, tapybą, skulptūrą ar istoriją, suvokimą, kultūrą – Architektūra, dažnai nurodoma kaip “Visų menų motina”, palaiko abipusį kontaktą su savo įkvėpimo šaltiniais. Skaitmeninis žurnalas “Forms & Elements” lydi jus teminėje kelionėje aplink architektūros pasaulį ir jo įkvėpimo šaltinius. Formos ir elementai realizuojami su ALUCOBOND® parodo galimybių įvairovę formuojant architektūros patrauklumą.

Būkite įkvėpti kitam savo žingsniui architektūros peizaže…

PRENUMERUOKITE ČIA NORĖDAMI GAUTI ŽURNALĄ KIEKVIENĄ KETVIRTĮ

 

Working places

Nr. 9 – Working places…………..

Cultural impressions

Nr. 8 – Cultural impressions

Built Identities

Nr. 7 – Built Identities……….

Sustainability

Nr. 6 – Sustainability

Schools

Nr. 5 – Schools

Motion

Nr. 4 – Motion

Colour & composition

Nr. 3 – Colour & composition

CUrvatures

Nr. 2 – Curvatures……..

contours and shapes

Nr. 1 – Contours and shapes